EKXE401ELL3R3MJC5S
MFR.Part #
EKXE401ELL3R3MJC5S
JLCPCB Part #
C1594474
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 150mA@100kHz 3.3uF 400V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS