EKMH250VSN682MP30U
MFR.Part #
EKMH250VSN682MP30U
JLCPCB Part #
C3723273
Package
Plugin,D22xL3mm
Description
-40℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25V 3mm 6800uF 73mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS