EKZE630ELL102MLP1S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZE630ELL102MLP1S
JLCPCB Part #
C1582127
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.74A@120Hz 1000uF 16mm 19mΩ 35.5mm 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS