ESMH251VRD152MA50U
MFR.Part #
ESMH251VRD152MA50U
JLCPCB Part #
C4155393
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 1500uF 2000hrs@85℃ 22.5mm 250V 35mm 4.04A@120Hz 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS