EMLK160ARA220ME61G
MFR.Part #
EMLK160ARA220ME61G
JLCPCB Part #
C6944762
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-25℃~+105℃ 16V 22uF 30mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 6.1mm ±20% SMD,D5xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS