E36D350HPN394MEE3U
MFR.Part #
E36D350HPN394MEE3U
JLCPCB Part #
C3814820
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 0.39F 143mm 2000hrs@85℃ 24.75A@120Hz 31.75mm 35V 5.7mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS