E36D301HPN442TEE3U
MFR.Part #
E36D301HPN442TEE3U
JLCPCB Part #
C3814721
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 2000hrs@85℃ 300V 31.75mm 4400uF 76.2mm Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS