EGXF201ELL101MK30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXF201ELL101MK30S
JLCPCB Part #
C1586376
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 12.5mm 200V 3000hrs@125℃ 30mm 5mm 619.5mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS