E36D351HPN261TA79U
MFR.Part #
E36D351HPN261TA79U
JLCPCB Part #
C3814303
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 260uF 350V 35mm 79mm 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS