EKZE500ELL471MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZE500ELL471MK20S
JLCPCB Part #
C961229
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS