EKXJ251ELL181MM25S
MFR.Part #
EKXJ251ELL181MM25S
JLCPCB Part #
C1579367
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 180uF 18mm 250V 7.5mm 950mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS