ESMR401VSN271MP40S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMR401VSN271MP40S
JLCPCB Part #
C1498135
Package
Plugin,D22xL42.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 270uF 400V 42.5mm ±20% 插件,D22xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS