EKXJ251ELL121ML25S
MFR.Part #
EKXJ251ELL121ML25S
JLCPCB Part #
C5113646
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 16mm 250V 25mm 7.5mm 755mA@120Hz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS