EMHS160ARA622MMN0S
MFR.Part #
EMHS160ARA622MMN0S
Description
-40℃~+125℃ 16V 18mm 2.57A@100kHz 21.5mm 36mΩ@100kHz 5000hrs@125℃ 6200uF ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS