APXD100ARA470ME61G
MFR.Part #
APXD100ARA470ME61G
JLCPCB Part #
C3275081
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27A@100kHz 10V 2000hrs@125℃ 47uF 50mΩ 5mm 6.1mm Polymer ±20% SMD,D5xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS