EKMS251VSN561MQ35S
MFR.Part #
EKMS251VSN561MQ35S
JLCPCB Part #
C1498644
Package
Plugin,D25.4xL37.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.79A@120Hz 10mm 25.4mm 250V 3000hrs@105℃ 37.5mm 560uF ±20% 插件,D25.4xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS