EKMM201VSN561MQ35S
MFR.Part #
EKMM201VSN561MQ35S
JLCPCB Part #
C1604256
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.505A@50kHz 200V 25.4mm 35mm 444mΩ@120Hz 560uF ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS