EMZF6R3ADA470ME73G
MFR.Part #
EMZF6R3ADA470ME73G
JLCPCB Part #
C2165907
Package
SMD,D5xL7mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 2.2Ω 38mA@120Hz 47uF 5mm 6.3V 7.3mm ±20% SMD,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS