E37F501CPN103MFK0U
MFR.Part #
E37F501CPN103MFK0U
JLCPCB Part #
C3812730
Package
Bolt,D89xL191mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mΩ@120Hz 191mm 29.2A@120Hz 31.75mm 5000hrs@85℃ 500V 89mm ±20% Bolt,D89xL191mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS