R15D100MP74CENB
Extended
Manufacturer
xincheng
MFR.Part #
R15D100MP74CENB
JLCPCB Part #
C5139270
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+150℃ 10Ω 5A ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS