R09D100MUB4CGWB
Extended
Manufacturer
xincheng
MFR.Part #
R09D100MUB4CGWB
JLCPCB Part #
C5139200
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 10Ω 2A ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS