R15D470MP74CENB
Extended
Manufacturer
xincheng
MFR.Part #
R15D470MP74CENB
JLCPCB Part #
C5139271
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+150℃ 3A 47Ω ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS