MM3Z62VT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z62VT1G
JLCPCB Part #
C891638
Description
1 Independent 215Ω 300mW 50nA@43.4V 58V~66V 62V SOD-323 Zener Diodes ROHS