NVHL020N120SC1
MFR.Part #
NVHL020N120SC1
JLCPCB Part #
C898290
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2kV 103A 2.7V 2.89nF 20mΩ@20V 22pF 535W TO-247-3 MOSFETs ROHS