NVD14N03RT4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVD14N03RT4G
Description
-55℃~+150℃ 1.8nC@10V 115pF@20V 130mΩ@4.5V 14A 20.8W 25V 2V@250uA 33pF@20V N-Channel - MOSFETs ROHS