FMG2G200US60
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FMG2G200US60
JLCPCB Part #
C3190025
Package
PM-7-HA
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 200A 600V 695W PM-7-HA IGBT Transistors / Modules ROHS