MBR8170TFSTBG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR8170TFSTBG
JLCPCB Part #
C3758984
Package
WDFN-8(3.3x3.3)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 140A 170V 30uA@170V 890mV@8A 8A WDFN-8(3.3x3.3) Schottky Diodes ROHS