MBR8170TFSTWG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR8170TFSTWG
JLCPCB Part #
C3759979
Package
WDFN-8(3.3x3.3)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 170V 30uA@170V 330A 890mV@8A 8A WDFN-8(3.3x3.3) Schottky Diodes ROHS