NRTS6100TFSTWG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRTS6100TFSTWG
JLCPCB Part #
C3760093
Package
WDFN-8(3.3x3.3)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 150A 50uA@100V 680mV@6A 6A WDFN-8(3.3x3.3) Schottky Diodes ROHS