NCP716BCSN345T1G
MFR.Part #
NCP716BCSN345T1G
JLCPCB Part #
C3743904
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.07V@(150mA) 150mA 24V 3.45V 4.7uA 54dB@(1kHz) 88uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TSOP-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS