GA16V330M8X11
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
GA16V330M8X11
JLCPCB Part #
C51018316
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 16mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 2300mA@100kHz 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS