SRG0650-330-M
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
SRG0650-330-M
JLCPCB Part #
C53463000
Package
SMD,7.5x6.6mm
Description
170mΩ 2A 3.2A 33uH Molded Inductor ±20% SMD,7.5x6.6mm Power Inductors ROHS