3006P-1-502LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3006P-1-502LF
JLCPCB Part #
C49190193
Package
插件-3P,19.3x4.9mm
Description
22 5kΩ 750mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,19.3x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS