SRG0530-1R0-M
MFR.Part #
SRG0530-1R0-M
JLCPCB Part #
C53462923
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
12.5mΩ 1uH 9.5A 9A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS