SRG0630-150-M
MFR.Part #
SRG0630-150-M
JLCPCB Part #
C53462992
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
115mΩ 15uH 3.5A 4A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS