SRG0530-150-M
MFR.Part #
SRG0530-150-M
JLCPCB Part #
C53462979
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
15uH 2.5A 218mΩ 3A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS