JER1206F1R030
MFR.Part #
JER1206F1R030
JLCPCB Part #
C46634438
Description
1W 30mΩ Alloy Resistor、Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS