ECS-MPIL0630-220MC
MFR.Part #
ECS-MPIL0630-220MC
JLCPCB Part #
C2456092
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
125mΩ 22uH 3A ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS