JER2512F3R1R5
MFR.Part #
JER2512F3R1R5
JLCPCB Part #
C46634445
Description
1.5mΩ 3W Alloy Resistor、Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS