SRG0650-100-M
MFR.Part #
SRG0650-100-M
JLCPCB Part #
C53462997
Package
SMD,7.5x6.6mm
Description
10uH 47.5mΩ 5.5A 6.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.5x6.6mm Power Inductors ROHS