Z8F1622VS020EC
MFR.Part #
Z8F1622VS020EC
JLCPCB Part #
C2640843
Package
LCC-68
Description
10bit 16KB 20MHz 3V~3.6V 46 FLASH LCC-68 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS