Z16F2810VH20SG
MFR.Part #
Z16F2810VH20SG
JLCPCB Part #
C2641098
Package
LCC-68
Description
10bit 128KB 2.7V~3.6V 20MHz 46 FLASH Others LCC-68 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS