Z16F2810VH20EG
MFR.Part #
Z16F2810VH20EG
JLCPCB Part #
C2640129
Package
LCC-68
Description
-40℃~+105℃ 10bit 128KB 16 Bit 2.7V~3.6V 20MHz 46 4KB Built-in FLASH Others LCC-68 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS