Z16F6411AL20EG
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z16F6411AL20EG
JLCPCB Part #
C7169750
Package
LQFP-100
Description
-40℃~+105℃ 10bit 16 Bit 2.7V~3.6V 20MHz 4KB 64KB 76 Built-in FLASH Others LQFP-100 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS