Z8F011AHH020EC00TR
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z8F011AHH020EC00TR
JLCPCB Part #
C2456158
Package
SSOP-20-208mil
Description
17 1KB 2.7V~3.6V 20MHz FLASH SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS