Z8F1621AN020SC00TR
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z8F1621AN020SC00TR
JLCPCB Part #
C2456168
Package
LQFP-44(10x10)
Description
10bit 16KB 20MHz 31 3V~3.6V FLASH LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS