Z8F6422VS020SG
MFR.Part #
Z8F6422VS020SG
JLCPCB Part #
C2640128
Package
LCC-68
Description
0℃~+70℃ 10bit 20MHz 3V~3.6V 46 4KB 64KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LCC-68 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS