Z16F2810AG20EG
MFR.Part #
Z16F2810AG20EG
JLCPCB Part #
C2640895
Package
LQFP-64
Description
-40℃~+105℃ 10bit 128KB 16 Bit 2.7V~3.6V 20MHz 46 4KB Built-in FLASH Others LQFP-64 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS