Z16F2810FI20EG
MFR.Part #
Z16F2810FI20EG
JLCPCB Part #
C2640931
Package
BQFP-80
Description
-40℃~+105℃ 10bit 128KB 16 Bit 2.7V~3.6V 20MHz 4KB 60 Built-in FLASH Others BQFP-80 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS