Z16F2810FI20AG
MFR.Part #
Z16F2810FI20AG
JLCPCB Part #
C2640922
Package
BQFP-80
Description
10bit 128KB 2.7V~3.6V 20MHz 60 FLASH Others BQFP-80 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS